KS MAS Olomoucký kraj

Krajské sdružení NS MAS ČR
Olomouckého kraje

Přihlásit se

Proběhl kulatý stůl k zaměstnanosti

Rubriky:Ostatní

Dne 2. října 2013 se uskutečnilo zajímavé setkání zástupců mnoha aktérů působících v oblasti zaměstnanosti a rozvoje venkova, které se uskutečnilo v Hranicích na Moravě. Aktivně se jednání zúčasnil Ing. Václav Čermák z MPSV, který představil aktuální stav tvorby OP Zaměstnanost; RNDr. Jan Beneš z Paktu zaměstnanosti MSK, který představil dosavadní aktivity v oblasti zaměstnanosti a jejich vize v rámci Akčního plánu zaměstnanosti. Následovala prezentace Ing. Marty Krejčičkové o projektu “Rozvoj místního partnerství a trhu práce“ a setkání plné diskuse uzavřel krátký příspěvek o projektu „Místní partnerství zaměstnanosti“. (prezentace ke stažení níže)

Velkým tématem setkání byla první výše uvedené prezentace o podmínkách a novinkách v Operačním programu Zaměstnanosti, kterou provázela široká diskuse mezi zástupci Ministerstva pro místní rozvoj, Národní sítě MAS ČR a místními aktéry. Setkání se mimo jiné zúčastnili zástupci Úřadu práce Olomouc, Svazu průmyslu a obchodu, OK4Inovace či člen Evropského hospodářského a sociálního výboru EU.

IMG_7690 IMG_7695 IMG_7697

Přílohy

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Příspěvek