KS MAS Olomoucký kraj

Krajské sdružení NS MAS ČR
Olomouckého kraje

Přihlásit se

Pozvánka na závěrečnou konferenci 15. 12. 2014

Rubriky:Aktuality
LZZ

oplzz_- pubicita, lišta

Krajské sdružení MAS Olomouckého kraje ve spolupráci s Kanceláří Poslanecké sněmovny PČR připravilo závěrečnou konferenci v rámci projektu Místní partnerství zaměstnanosti financovaného z OP LZZ, na které budou představeny Rakouské modely mezisektorové spolupráce aktérů v oblasti zaměstnanosti na regionální a místní úrovni. Konkrétní příklady mezisektorového partnerství přijedou do Prahy 15. prosince 2014 představit zástupci Hornorakouského paktu zaměstnanosti (Doris Hagspiel) a Hornoštýrského místního paktu zaměstnanosti (Bibiane Puhl) viz přiložený program Závěrečné konference.

Náměstek ministryně Ing. Jan Marek z MPSV představí stav příprav vzniku mezisektorových regionálních partnerství neboli paktů zaměstnanosti v ČR. Další příspěvky budou věnovány stavu příprav Moravskoslezského paktu zaměstnanosti a především Komunitně vedeného místního rozvoje (CLLD) v OP Zaměstnanost. CLLD bude důležitou alternativou pro venkovské sociální a odpovědné podniky a jiné místní aktéry, kteří budou chtít v rámci místní partnerství pomoci vyšší zaměstnanosti a sociální inkluzi.

V případě zájmu se prosím registrujte u Karla Hoška (e-mail: ksmasok@gmail.com)

Přílohy

Komentáře

Trackbacky/Pingbacky

  1. Konference KS NS MAS Olomouckého kraje | NS MAS ČR - 1.12.2014

    […] MAS Olomouckého kraje ve spolupráci s Kanceláří Poslanecké sněmovny PČR připravilo závěrečnou konferenci v rámci projektu Místní partnerství zaměstnanosti financovaného z OP […]

  2. Konference KS NS MAS Olomouckého kraje | NS MAS ČR - 1.12.2014

    […] NS MAS Olomouckého kraje ve spolupráci s Kanceláří Poslanecké sněmovny PČR připravilo závěrečnou konferenci v rámci projektu Místní partnerství zaměstnanosti financovaného z OP […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.