KS MAS Olomoucký kraj

Krajské sdružení NS MAS ČR
Olomouckého kraje

Přihlásit se

Závěrečná konference – výstupy

Rubriky:Aktuality

oplzz_- pubicita, lišta

Krajské sdružení MAS Olomouckého kraje za podpory Kanceláře Poslanecké sněmovny PČR realizovalo závěrečnou konferenci v rámci projektu Místní partnerství zaměstnanosti financovaného z OP LZZ, na které byly představeny Rakouské modely mezisektorové spolupráce aktérů v oblasti zaměstnanosti na regionální a místní úrovni. Hagspiel – PAQ_OÖ + Hošek – MPZ + praxe + Publikace dobré praxe

Náměstek ministryně Ing. Jan Marek z MPSV představíl stav příprav a aktuální návrhy podmínek pro vznik mezisektorových regionálních partnerství neboli paktů zaměstnanosti v ČR. Další příspěvky byly věnovány stavu příprav Moravskoslezského paktu zaměstnanosti (Karásek – MS Pakt a TPZ v ČR) a především Komunitně vedeného místního rozvoje (CLLD) v OP Zaměstnanost (Hošek – OP Zam + CLLD). CLLD bude důležitou alternativou pro venkovské sociální a odpovědné podniky a jiné místní aktéry, kteří budou chtít v rámci místní partnerství pomoci vyšší zaměstnanosti a sociální inkluzi.

 

P1100171 P1100184

Přílohy

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Příspěvek