KS MAS Olomoucký kraj

Krajské sdružení NS MAS ČR
Olomouckého kraje

Přihlásit se

Mezinárodní konference 25. 11. 2014

Rubriky:Aktuality
LZZ

oplzz_- pubicita, lišta

Krajské sdružení MAS Olomouckého kraje ve spolupráci s Olomouckým krajem, který je partnerem projektu Místní partnerství zaměstnanosti, připravuje Česko-Rakouskou konferenci na téma nástroje podpory zaměstnanosti v rukou územních samospráv. Konference se uskuteční 25. 11. 2014 v kongresovém sále Krajského úřadu Olomouckého kraje (viz přiložená Pozvánka na mezinárodní konference 25. 11. 2014).

Konference se aktivně zúčastní zástupce rakouských partnerů projektu Místní partnerství zaměstnanosti Thomas Schubernigg.

Dále je součásti programu prezentace zástupců Olomouckého kraje o nástrojích podpory zaměstnanosti na venkově a především příspěvek zástupce Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a Krajské pobočky ÚP o novinkách v aktivní politice zaměstnanosti ČR. Druhá část konference bude zaměřena na ukázku praktických zkušeností s inovativními nástroji podpory zaměstnanosti, APZ a prostupného zaměstnávání z pohledu aktérů rozvoje venkova v ČR i Rakousku.

 

Přílohy

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Příspěvek