KS MAS Olomoucký kraj

Krajské sdružení NS MAS ČR
Olomouckého kraje

Přihlásit se

Mezinárodní konference

Rubriky:Aktuality

oplzz_- pubicita, lišta

Krajské sdružení MAS Olomouckého kraje ve spolupráci s Olomouckým krajem, který je partnerem projektu Místní partnerství zaměstnanosti, zorganizovalo mezinárodní konferenci, která se uskutečnila 23. 9. 2014 v kongresovém sále Krajského úřadu Olomouckého kraje (viz přiložená Pozvánka na mezinárodní konferenci o sociálním podnikání).

Konference se aktivně zúčastní zástupci rakouských partnerů projektu Ewald Sacher a Bernhard Enzenhofer.

Dále je součásti programu prezentace o historii sociálního podnikání v České republice, současná situace a podmínky pro sociální podnikání i možnosti podpory ve stávajícím období a v období po roce 2014. Nechyběly příklady sociálního podnikání ze zahraničí a prezentace dobré praxe fungování sociálních firem i v Olomouckém kraji. Ty představily Kavárna-předměstí ze Šumperka, Krajanka Kroměříž, Spolek TREND vozičkářů Olomouc, ERGONES SF, VS-Rychleby a společnost Přirozenou cestou. Ze zahraničí se prezentovaly rakouské sociální firmy Volkshilfe Niederösterreich a ALOM & ALOM Manufaktur.

Přílohy

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Příspěvek