KS MAS Olomoucký kraj

Krajské sdružení NS MAS ČR
Olomouckého kraje

Přihlásit se

MAS jednaly o svých strategiích s Olomouckým krajem

Rubriky:Aktuality

Dne 13. listopadu 2013 proběhlo setkání MAS z Olomouckého kraje s náměstkem hejtmana Ing. Michalem Symerským a zástupci Krajského úřadu Olomouckého kraje nad tématem příprav na nové plánovací období EU. Po úvodním slovu náměstka hejtmana Olomouckého kraje Ing. Marta Novotná představila zákonná východiska a cíle kraje v oblasti regionálního rozvoje, a dále pak pokračovala představením tradičních krajských dotačních titulů a s návrhy kraje v oblasti Kohezní politiky EU.

Prezentaci zakončila diskuse nad návrhem změny modelu podpory regionálních značek z rozpočtu Olomouckého kraje a podmínění finanční podpory tvorby ISRÚ MAS z rozpočtu kraje dohodou s ministerstvy zemědělství a pro místní rozvoj na věcném vymezení podpory MAS z programů technických pomocí.

Setkání se zúčastnili ředitelé, manažeři a zástupci 15 MAS sídlící na území našeho kraje, kteří představili stav, výsledky a použité metody tvorby ISRÚ MAS, které vznikají za finanční podpory členské základy a Olomouckého kraje.

IMG_0969  IMG_0971IMG_0979  IMG_0980IMG_0998  IMG_1016

Přílohy

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Příspěvek